Lütfen Bekleyiniz...Yaşam Koçu

Yüz Yüze ve Online Koçluk

En İyi Size Dönüşebilirsiniz


Yaşam koçu, hayatınızı dönüştürmenize, kendinizi yeniden tanımlamanıza, gerçek sizi keşfetmenize, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olur.

Sizin varmak istediğiniz yere giden yoldaki arkadaşınızdır. Yol bazen engebeli, bazen çok uzun, bazen çok yorucu olabilir. Hatta bazen yol dahi olmayabilir. Yaşam koçu bu süreçteki desteğinizdir, dostunuzdur. Cevapları bulmanıza, sabırla ilerlemenize, dönüşmenize yardımcı olur. Sizi ön yargısız bir şekilde dinler. Sorularınıza cevap, sorunlarına çözüm bulmanız için yanınızdadır.

Farkındalığınızın artması, davranışlarınızın ve duygularınızın altındaki sebepleri anlamanız, düşüncelerinizi kontrol etmeniz ve hayatta istediğiniz yere gelmeniz için size destek olur. Motivasyonunuz düştüğünde yanı başınızdadır.

Bir Yaşam Koçu ile dönüşür ve özgürleşirsiniz. Bu özgürlük; kendiniz olma özgürlüğüdür, istenmeyen durumlardan kurtulma ve istediğinizi yapma adımını atma özgürlüğüdür.


Yeni yaşam stilinizi oluşturmaya,

En iyi size ulaşmaya,

Dönüşmeye,

Yenilenmeye,

Kendinizle ve hayatla iyi geçinme sanatını öğrenmeye,

Hazır mısınız?


100%

YÜZ YÜZE KOÇLUK

Görüşmeler kişinin kendini rahat hissedeceği ortamlarda bir araya gelinerek yapılır. Yaklaşık 50 dakika süren yüz yüze seanslar gerçekleştirilir. Bu seanslar sırasında kişinin dönüşümü, gelişimi üzerine çalışılır. Kişinin kendisini geliştirmek istediği konu üzerine birebir çalışmalar gerçekleştirilir.


ONLİNE KOÇLUK

Online koçluk, farklı ülke ve şehirlerdeki kişilerle, hatta İstanbul içinde zaman kaybından ve trafikten kaçınmak isteyen kişilerle yapılabilir. Online koçluğun, yüz yüze gerçekleşen koçluk seanslarından hiç bir farkı yoktur, aynı etik kurallara ve yöntemlere tabidir. Seanslar görüntülü görüşme ile gerçekleştirilir.


Özgür, mutlu ve kendi kendini sabote etmeyen bir hayata doğru çıkacağınız bu yolda bol bol keyif almanızı dilerim.

Gelin kişisel gelişim merdiveninizi beraber tırmanalım.

Başlayalım.

Gelin en iyi size giden yolu beraber keşfedelim, uzun ya da kısa, engebeli ya da düz, otoban ya da tali… Hiç önemli değil. Bu yolculuk boyunca rotanızdan çıkmamanız, güvenle ilerlemeniz ve yolculuktan keyif almanız için ben buradayım.

Ben kişiliğinizin daha özgür, daha etkin, daha başarılı olmak isteyen ve daha yüksek bir yaşam kalitesi arzulayan parçasının avukatıyım. Yaşadığınız koşullar ne olursa olsun kendinizin daha iyi bir versiyonuna her zaman geçiş yapabilirsiniz.

Kalıcı alışkanlıklar, sonuçlar ve gerçek bir dönüşüm için başlayalım.

Nurem Wellbeing 2017. Tüm Hakları Saklıdır.